Aby zapewnić poprawne działanie wszystkich funkcji strona medmar.net.pl wykorzystuje ciasteczka (pliki cookies). Dowiedz się więcej. OK

CDL KAROLINA CORA NR TEL 694849618

Od maja 2020 do naszej kadry dołączyła położna Karolina Cora, jedyny na tym terenie CERTYFIKOWANY DORADCA LAKTACYJNY (w skrócie CDL). 

 

Poza pracą jako położna środowiskowo-rodzinna (świadczenia na NFZ), prowadzeniem zajęć edukacji okołoporodowej i szkoły rodzenia (świadczenia na NFZ) będzie można również skorzystać z jej wiedzy podczas prywatnych porad laktacyjnych. 

 

Pacjentki zdeklarowane do położnej w naszej placówce moga liczyć na poradę laktacyjną w ramach wizyt patronażowych, refunowaych przez NFZ do 8 tygodnia życia dziecka (jeśli wybiorą na polożną środowiskową położną Karolinę Corę). Realizujemy od 4 do 6 wizyt patronażowych po porodzie w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, czyli bezpłatnie dla pacjentek zdeklarowanych do naszej placówki. 

 

Po zakończeniu wizyt patronażowych istnieje możliwość skorzystania z porady laktacyjnej komercyjnie, po uprzednim telefonicznym umówieniu się z położna.

 

Pacjentki niedeklarowane moga liczyć na poradę laktacyjna komercyjnie po uprzednim telefonicznym umówieniu się z położna.

Design: HSDesign / Code: nucode.pl