Aby zapewnić poprawne działanie wszystkich funkcji strona medmar.net.pl wykorzystuje ciasteczka (pliki cookies). Dowiedz się więcej. OK

Serdecznie zapraszamy od stycznia 2017 na konsultacje chustonoszenia. Nazywam się Marta Bednarska i jestem doradcą noszenia ClauWi. Mam trójkę cudownych córeczek. Różnica między dziewczynkami nieduża a obowiązki domowe i zawodowe nie zmniejszyły się:)wręcz odwrotnie:D Jedyną metodą radzenia sobie w sytuacji "dwóch wózków" była chusta. I tak zaczęła się moja przygoda z chustami:) Zauroczyłam się tym i chcę się z  Wami tym podzielić.

 

Kiedy się umówić?

 

To zależy od Was i od Waszego samopoczucia (głównie samopoczucia Mamy po porodzie). Dzieci można nosić w chustach od urodzenia. Wiązać można każde dziecko, znam przypadki motania kilkulatek bo to uwielbiają:) zapraszamy więc wszystkich chętnych:)

 

Jak się umówić?

 

Zapraszam Was do kontaktu przez Facebook lub telefonicznie (507054526) po wstępnej rozmowie ustalimy dogodny termin i godzinę konsultacji. 

 

Jak wyglądają konsultacje?

 

Spotykamy się w gabinecie placówki przy ul. Borowcowej 58 (w wyjątkowych sytuacjach przyjeżdżam do Was.). Konsultacje w placówce NZOZ-U MEDMAR trwają

1,5 godziny- 1 wiązanie podstawowe i pokazuję jedno dodatkowe (180 zł)

2,5 godziny- 2 wiązania podstawowe i pokazuję jedno dodatkowe (220 zł) lub

3,5 godziny- 3 wiązania podstawowe i jedno dodatkowe (250 zł).

(Jeśli chcecie się spotkać w wyznaczonym przez Was miejscu doliczam koszt dojazdu, Chrzanów -10 zł, Trzebinia-20 zł, Libiąż- 20 zł dalsze miejscowości do indywidualnego ustalenia.)

 

Każde spotkanie jest podzielone na dwie części teoretyczną i praktyczną.

 

Teoria poświęcona jest omówieniu właściwej pozycji dziecka i dlaczego jest ona tak ważna (rozwój kręgosłupa). Wspominam o potrzebie bliskości (teoria bliskości) mówię o zasadach prawidłowego wiązania, pozycji zgięciowo-odwiedzeniowej i obrazuję ją na Was (ćwiczenie;).

 

Praktyka- pokazuję wiązanie, wiążemy z lalką raz lub 2 razy i gdy już poczujecie się pewniej wiążemy na Dziecku raz lub 2 razy z moją pomocą. Podczas wiązania pamiętamy w pierwszej kolejności o Maluszku. Nie pracujemy pod presją czasu, pracujemy rytmem na jakie Dziecko nam pozwala. Jeśli jest spokojne i z nami współpracuje wiążemy jeśli jest niespokojne albo głodne robimy przerwę. Czas, gdy uspokajacie Dziecko wykorzystuję aby omówić rodzaje chust powiedzieć o ich składzie i producentach.

 

Co przygotować, jak się ubrać?

 

Jeśli posiadacie swoją chustę przychodzicie z nią, jeśli nie ja mam klika chust różnych firm (przy okazji będziecie mogli je porównać i wypróbować.).

Ubieracie się swobodnie, wygodnie, jeśli mogę coś podpowiedzieć to najwygodniej się uczyć w bluzce bez żadnych wystających ozdób, w leginsach, płaskim obuwiu. Najlepiej ściągnąć zegarki, biżuterię żeby nic nam nie przeszkadzało i nie rozpraszało.

Dziecko najlepiej ubrać w rajstopki lub leginsy, body, skarpetki. Chusta jest dodatkowym okryciem i dodatkowo grzejemy jeszcze sobą. Maluszek nie zmarznie przy wiązaniu.

 

Czym różnią się warsztaty od indywidualnej konsultacji?

 

Warsztaty są formą spotkania z doradcą osób które wiązały i mają już pewne doświadczenie z chustowaniem. Najlepiej skorzystać z warsztatów po konsultacji by dopracować szczegóły, dopytać o rzeczy związane z chustowaniem, zadać pytania które wyniknęły podczas wiązań w domu z Maluszkiem. Podczas warsztatów spotykamy się w 3, 4 pary. Wiążemy i poprawiamy błędy a jeśli jest zainteresowanie wszystkich pokazuje jeszcze jedno wiązanie którego się uczymy. Czas trwania warsztatów 90 minut.

 

 

Design: HSDesign / Code: nucode.pl