Aby zapewnić poprawne działanie wszystkich funkcji strona medmar.net.pl wykorzystuje ciasteczka (pliki cookies). Dowiedz się więcej. OK


        
        

Drodzy Rodzice, aby jak najlepiej zbadać Wasze potrzeby i móc odpowiednio przygotować się do spotkania z Wami, proszę o odpowiedź na poniższe pytania. Wszystkie dane w nich zawarte będą wykorzystane tylko przeze mnie i tylko na potrzebę naszej konsultacji.

Dokładny adres (jeśli umówieni jesteśmy na konsultację u Państwa)

Zdiagnozowane choroby, asymetria, problemy z napięciem mięśniowym, czy Dziecko jest pod opieką poradni specjalistycznej, jeśli tak to jakiej, czy dostało skierowanie do poradni specjalistycznej?

Poród naturalny czy cesarskie cięcie, choroby kręgosłupa, kończyn górnych, inne

Jeśli tak to jakie? Samodzielna nauka (z jakich źródeł), inny doradca, warsztaty

Dlaczego zdecydowaliście się Państwo na chustę. Gdzie głównie będziecie Państwo nosić? Inne uwagi?

Zgodnie z art. 7 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu. Zgodnie z ustawą, sam fakt zbierania tych danych, to już jest "przetwarzanie". Wszystkie dane udostępnione mi w tym formularzu, zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do przygotowania się odpowiednio do spotkania oraz do dalszego kontaktu. Nie będą one upublicznione, ani nikomu przekazane.

w cenniku opisane są ilości wiązań i czas trwania konsultacji

Design: HSDesign / Code: nucode.pl