Aby zapewnić poprawne działanie wszystkich funkcji strona medmar.net.pl wykorzystuje ciasteczka (pliki cookies). Dowiedz się więcej. OK

CDL KAROLINA CORA NR TEL 694849618 oraz 

CDL MAGDALENA TOCHOWICZ NR TEL. 575 133 927

 

Poza pracą jako położne środowiskowo-rodzinne (świadczenia na NFZ), prowadzeniem zajęć edukacji okołoporodowej i szkoły rodzenia (świadczenia na NFZ) będzie można również skorzystać z ich wiedzy podczas prywatnych porad laktacyjnych. 

 

Pacjentki zdeklarowane do położnej w naszej placówce moga liczyć na poradę laktacyjną w ramach wizyt patronażowych, refunowaych przez NFZ do 8 tygodnia życia dziecka (jeśli wybiorą na polożną środowiskową położną Karolinę Corę lub Magdalenę Tochowicz). Realizujemy od 4 do 6 wizyt patronażowych po porodzie w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, czyli bezpłatnie dla pacjentek zdeklarowanych do naszej placówki. 

 

Po zakończeniu wizyt patronażowych istnieje możliwość skorzystania z porady laktacyjnej komercyjnie, po uprzednim telefonicznym umówieniu się z położną.

 

Pacjentki niedeklarowane moga liczyć na poradę laktacyjna komercyjnie po uprzednim telefonicznym umówieniu się z położną.

 

 

Design: HSDesign / Code: nucode.pl