Aby zapewnić poprawne działanie wszystkich funkcji strona medmar.net.pl wykorzystuje ciasteczka (pliki cookies). Dowiedz się więcej. OK

O MNIE

Nazywam się Monika Feliksik. Jestem fizjoterapeutką z ponad 16 letnim stażem. Specjalizuję się w terapii pacjentów z zaburzeniami ortopedycznymi.
Zainteresowałam się fizjoterapią uroginekologiczną po tym jak sama doznałam uszkodzenia struktur w obrębie dna miednicy po przebytych ciążach i porodach. Od tego czasu, zafascynowana fizjoterapią uroginekologiczną podjęłam działania, by rozwijać się w tym kierunku.
Nieustannie uczestniczę w wielu szkoleniach, kursach czy webinarach.
Jestem zaangażowana w każdą terapię jaką się podejmuję, a praca fizjoterapeuty jest moją pasją.
W gabinecie uroginekologicznym zajmuję się problemami kobiet na każdym etapie ich życia. Są to pacjentki przygotowujące się do ciąży, będące w ciąży i już po urodzeniu dziecka. Prowadzę terapię blizn po cięciu cesarskim czy nacięciu krocza, terapię przy rozejściu mięśnia prostego brzucha. Zapraszam kobiety z dysfunkcjami dna miednicy tj. nietrzymaniem moczu, stolca, gazów, parciami naglącymi, obniżeniem narządu rodnego, endometriozą, bolesnymi miesiączkami, bolesnym współżyciem.

Ukończone szkolenia:

Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej PTUG
Podstawy elektroterapii i elektromiografii w fizjoterapii uroginekologicznej.
Medycyna Ortopedyczna wg Cyriax’a
Neurac 1
PNF podstawowy
Kinezjotaping

Telefon bezpośrednio do mnie w celu informacji i rejestracji: 696240473
Serdecznie zapraszam:)

Design: HSDesign / Code: nucode.pl